Név Osztály Tantárgy Verseny Eredmény
Berecki Dániel IX.A Hittan Hivatások nyomában országos
Birgiszer Helga IX.A Hittan AZ ÚRISTENT MAGASZTALOM egyházzenei verseny megyei dicséret
Gyenes Zsejke IX A Testnevelés Cupa 1Decemb - röplabda III
Kondics Bianka IX.A Hittan AZ ÚRISTENT MAGASZTALOM egyházzenei verseny megyei dicséret
Kovács Szabolcs IX.A Hittan HIVATÁSOK NYOMÁBAN országos
Nagy Bernadette IX.A Hittan SZT.LUKÁCS egyházmegyei rajzverseny II.
Makó Dominika Maria IX A Testnevelés Cupa 1Decemb - röplabda III
Tóth Botond IX.A Hittan HIVATÁSOK NYOMÁBAN s országos
Boros Noémi IX.B magyar nyelv és irodalom Egycsillagú égbolt szavalóverseny Regionális dicséret
Fehér Anna IX.B Matematika Petkes Gergely Emlékverseny dicséret
Gádoros Mátyás IX.B Történelem Ki mit tud Mátyás királyról? (Consolation Alapitvány es Vetési Albert Kultúrkör megyei szintű versenye) megyei I.
Huszti Márk IX B Testnevelés Cupa Select – úszó verseny II
Menzák Áron IX.B Zene Egyházmegyei Egyházzenei Énekverseny - csapat I.
Pap Bence IX B Testnevelés Cupa Select – úszó verseny III
Szabó Boglárka IX. B Lb.si lit. română Concursul regional dedicat poetului M. Eminescu „Gând purtat de dor” II
Anderco Petra X.A Hittan AZ ÚRISTENT MAGASZTALOM egyházzenei verseny megyei III.
Csengeri Anita X.A Hittan AZ ÚRISTENT MAGASZTALOM egyházzenei verseny megyei III.
Szőke Cecília X A Testnevelés Cupa 1Decemb - röplabda III
Varga Csanád X.A Hittan SZT.LUKÁCS egyházmegyei rajzverseny I.
Finta-Fekete Eszter X. B Magyar nyelv- és irodalom Mikes Kelemen tantárgyverseny megyei I.
Volosin Csenge X.B Német Olimpiada Germana Moderna-faza judeteana I.
Jánk Péter Barnabás XI. B magyar Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny Megyei dicséret
Lőrincz Róbert XI.B Matematika EMMV megyei III.
Mák – Tóth Dalma XI B Testnevelés Cupa 1Decemb - röplabda III
Nagy Zsolt András XI.B Matematika Petkes Gergely Emlékverseny dicséret
Nagy Botond Előd XI.B Közgazdaságtan Gazdasági Tanácsadó Klub – Középiskolás program
Roszpapa Krisztian XI.B Testnevelés Diák Olimpia kosárlabda megyei II.
Szabó-Thalmeiner Bence XI.B Matematika Petkes Gergely Emlékverseny dicséret
Stelli Deborah Viktoria XI B Testnevelés Cupa 1Decemb - röplabda III
Ádámkó Balázs V Matematika Jedlik Ányos Matematika-Fizika verseny megyei dicséret
Borota Eszter V Testnevelés Cupa Select – úszó verseny III
Gádoros Kata V Matematika EMMV megyei I.
Horvath Ruben VI. Testnevelés Diak Olimpia kosarlabda megyei I.
Mezei Rebeka VI. Matematika Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei III.
Princz Anna VI. Testnevelés Destindere prin sport II.
Tallian Franciska VI. Hittan Hittan tantárgyverseny országos szakasz orszagos dicséret
Renn Jázmin VI. Zene „Válaszd utadat – Válaszutadat” Kallós Zoltán nemzetközi népdalverseny V.
Urban Zsófia VI. Testneveles Destindere prin sport II.
Wielland Kinga VI. Testneveles Destindere prin sport II.
Simon Benjamin VII Matematika Petkes Gergely Emlékverseny dicséret
Steib Máté VII. Testnevelés Regionális kosárlabda dicséret
Vadnay Kincső VII. Testnevelés Streetball megyei III.
Berchi Stefánia VIII. Zene „Válaszd utadat – Válaszutadat” Kallós Zoltán nemzetközi népdalverseny I.
Bojin Réka VIII. Zene Egyházmegyei Egyházzenei Énekverseny - csapat I.
Brutler Edina VIII. Testnevelés Streetball megyei III.
Erdős Henrietta VIII. Zene „Válaszd utadat – Válaszutadat” Kallós Zoltán nemzetközi népdalverseny I.
Kabai Tünde VIII. Magyar nyelv- és irodalom Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, megyei I.
Kocsis András VIII. Testnevelés Regionális -kosárlabda dicséret
Mali Csenge VIII. Matematika Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei dicséret
Pfeifer Tibor VIII. Zene Egyházmegyei Egyházzenei Énekverseny - csapat I.
Szilágyi Anna VIII. Zene „Válaszd utadat – Válaszutadat” Kallós Zoltán nemzetközi népdalverseny I.
Lakatos Máté Előkészítő osztály Anyanyelv Kölcsey Ferenc Vers- és Prózamondó Verseny II.
Baranyai Viktória I Testnevelés Cupa Select – úszó verseny I
Dobos Panna I. Zene V. Megyei „Pünkösdrózsa” Népdaléneklő Verseny Különdíj
GREBUR ÁBEL I. Hittan SZT.LUKÁCS egyházmegyei rajzverseny II.
Schramko Földváry Hanna Irisz I Testnevelés Cupa Select – úszó verseny III
Szép Zita I. Zene V. Megyei „Pünkösdrózsa” Népdaléneklő Verseny II. Díj és továbbjutó az októberi országos versenyre
Szabó Máté Kristóf II Testnevelés Cupa Select – úszó verseny I
Csorvási Panka II. Anyanyelv Kriza János Mesemondó Verseny megyei I.
Virág Leila II. Anyanyelv Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny megyei III.
Erdei András II. Matematika Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei dicséret
Kurtinecz Johanna II. Anyanyelv Magyar Kultúra Napja Kölcsey szavalóverseny megyei III.
Farkas Maya II. Anyanyelv Kriza János Mesemondó Verseny megyei dicséret
Gnandt Hanna II Anyanyelv Mesevetélkedő megyei különdíj
Gnandt Zsófia II Anyanyelv Mesevetélkedő megyei különdíj
Mali Kincső II Anyanyelv Mesevetélkedő megyei különdíj
Pop Krisztián II Anyanyelv Mesevetélkedő megyei különdíj
Bányai Zsófia II Anyanyelv Vidám Versek Versmondó Versenye megyei különdíj
Mihalku Áron III Testnevelés Cupa Select – úszó verseny I
Nikolasz" III. Hittan Dabasi Határontúli és Egyházmegyei Hittanverseny I.
Princz Lara IV Testnevelés Cupa Select – úszó verseny I
Finta Fekete Tekla IV Testnevelés Cupa Select – úszó verseny III
Szmutku Tomas IV. Matematika Zrínyi Ilona matematika verseny megyei III.
Ruzsilla Attila Béla IXC Elektronika Zollner szakmai verseny I.
Zsigmond Nátán IXC Elektronika Zollner szakmai verseny II.
Gázsa Gábor Dávid IXC Elektronika Zollner szakmai verseny II. dicséret
Szantai Nandor IXC Angol Techno Rules-English Speaking dicséret
CSENGERI IZABELLA IX.D Hittan AZ ÚRISTENT MAGASZTALOM egyházzenei verseny- megyei szint Dicséret
Tripon Boglárka IX D szak Kolbaszterinbaba Dicséret
Alex Sutak IX D szak Kolbaszterinbaba Dicséret
Botos Henrietta X D szak Kolbaszterinbaba Dicséret
Kató Loránd X D szak Kolbaszterinbaba Dicséret
Popa Helga X D szak Kolbaszterinbaba Dicséret
Gáspár Anastasia X D szak Kolbaszterinbaba Dicséret
Kováts Dávid X D szak Kolbaszterinbaba Dicséret
Steinbinder Natália X D szak Kolbaszterinbaba Dicséret
Benkovics Benjámin X D szak Kolbaszterinbaba Dicséret
Kiss Boglárka X D szak Protagonist in arta gatitului I.
Bora Năusica X D szak Protagonist in arta gatitului I.
Kovats David X D szak Protagonist in arta gatitului I.
Szógradi Márk X D szak Protagonist in arta gatitului I.
Szejke Zsófia X D szak Protagonist in arta gatitului II.
Bumbar Boglárka X D szak Protagonist in arta gatitului II.
Steinbinder Natália X D szak Protagonist in arta gatitului II.
Felegyházi Zsolt X D szak Protagonist in arta gatitului II.
Nezezon Zoltán XC Elektronika Zollner szakmai verseny I.
Kengye Csongor XC Elektronika Zollner szakmai verseny III.
Racz Sebastian-Alexandru XC Elektronika Zollner szakmai verseny II. dicséret
Szabo Szilárd X C Angol Techno Rules II
Nezezon Zoltán X C Angol Techno Rules II
Volosin Csenge X B Német Német Tantárgyverseny országos I