Uncategorized

Tisztelt Szülő!

 

Örömmel tájékoztatjuk mindazokat, akik segíteni szeretnének a személyi jövedelemadójuk 3,5%-ának felajánlásával, hogy az 227/2015-ös törvény 79. és 82. cikkelyeinek 6-os bekezdése, 102. cikkelye, illetve az adózási törvény lehetővé teszi Egyesületünk ilyen módon történő támogatását. Ezért szólítjuk meg Önt is, és kérjük, Egyesületünkön (Pax Egyesület/Asociaţia Pax) keresztül segítse iskolánk oktatásának és nevelésének ügyét.

A Pax Egyesület támogatásáról szóló nyilatkozatot (Asociația Pax, adószáma 6251702,számlaszáma: RO92RNCB0221043051340001) kérjük, hogy juttassa el az iskola titkárságára 2022. május 10-ig, feltüntetve azon az Ön nevét, lakcímét, adóazonosító jelét és aláírását (lásd a nyomtatványon: I. Date de identificare ale contribuabilului; III (2) Susţinerea unei entităţi nonprofit / unități de cult;  Semnătură contribuabil).

Köszönet mindazoknak, akik tavaly is támogattak bennünket! A bankszámlánkra befolyt támogatások összege (14.614 lej).

A formanyomtatvány itt letölthető!

Köszönettel,

Ádámkó István Csaba

Igazgató