Versenyek

Idén iskolánk biztosított helyszínt a március 2-án megrendezett megyei hittan tantárgy versenynek . Az előző évektől eltérően most nagyobb volt a tét az V. és VI. osztályosok számára, mert az ő első helyezettjeik is továbbjuthatnak az országos szakaszra. A megmérettetés több tantárgyból történt: Szentírás ismeretből, katekizmusból, egyháztörténelemből, világvallásokból és erkölcstanból. 

Diákjaink kimagasló eredményeket értek el. Tallián Franciska ( VI.), Szőke Cecilia (X.A), Póti Vivien (XI.A) és Borsi Vivien (XII.A) I. helyezést, Pop Krisztián (IX.B) és Kováts Álmos (X.B) II. helyezést, míg Dudás Edina (XI.A) III. helyezést ért el. Dicséretben részesült  Bojin Réka (VIII.), Vanyoczki Rita (X.A) és Danci Natália (XI.A).

Gratulálunk  a szép eredményekhez és sok sikert kívánunk azoknak, akik majd az országos szakaszon vesznek részt Sepsiszentgyörgyön.

Szilágyi Norbert és Trepszker Erika felkészítő tanárok