Iskolán kívüli tevékenység

Iskolánkban kiemelt fontosságú a környezetvédelemre, környezettudatosságra való nevelés, amely bízunk benne, hogy túllép az épület falain és a családokat is megszólítja.

Ebben az évben egy iskolák között verseny keretében szelektív hulladékgyűjtő programban veszünk részt, amelynek címe „Élet a környezetért, élet az emberért”. Ennek célja, hogy minél több papírt, műanyagot, üveget, elavult elektronikai berendezést és elemet gyűjtsünk össze 2015. június 1. ig. A legtöbb hulladékot összegyűjtő iskola 20 kerékpárral gazdagodik.

Kérjük a szülőket, hogy segítsenek diákjainknak külön gyűjteni az újrahasznosítható hulladékot és eljutatni az iskolába. Amennyiben nagy mennyiségű vagy nehezen szállítható hulladékról van szó, az erre szakosodott cég átveszi otthon is.

Kérdésekkel bátran keressék Gózner Enikő programfelelős tanárt.

A program részletes leírását itt megtekinthetik.