Iskolán kívüli tevékenység

Tisztelt szülő!

Örömmel tájékoztatjuk mindazokat, akik segíteni szeretnének a személyi jövedelemadójuk 2 %-ának felajánlásával, hogy az 571/2003-as törvény 57. cikkelyének 4-es bekezdése lehetővé teszi Egyesületünk ilyen módon történő támogatását. Ezért szólítjuk meg Önt is, és kérjük, Egyesületünkön (Pax Egyesület/Asociaţia Pax) keresztül segítse iskolánk oktatásának és nevelésének ügyét. Kérjük, hogy a Pax Egyesület támogatásáról szóló nyilatkozatot (Asociatia Pax, adószáma 6251702, számlaszáma RO92RNCB0221043051340001) 2014. április 21-ig juttassa vissza az osztályfőnökhöz, feltüntetve azon az Ön nevét, lakcímét, adóazonosító jelét és aláírását (lásd a nyomtatványon: I. Date de identificare ale contribuabilului; III (2) Susţinerea unei entităţi nonprofit / unitati de cult ; Semnătură contribuabil)
Köszönjük segítő együttműködését mindazoknak, akik tavaly is támogattak bennünket!
Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a bankszámlánkra befolyt támogatásokból (8.152,49 lej) 49 diák számára biztosítottunk tanulmányi ösztöndíjat. Felújítottuk a tornateremhez tartozó öltözőt, nyolc tanteremben felújítottuk a festést, hat teremben szalagparkettát tettünk. Az óvoda épületében felújítottuk az előkészítő osztályt és két termet a kiscsoportok számára. Terveink között szerepel az emeleti mosdók felújítása, a földszinti és emeleti folyosók festése, az óvodában pedig imatermet szeretnénk kialakítani.

A formanyomtatvány itt letölhető.

Köszönettel,
Ádámkó István Csaba
Igazgató