Szeretettel várunk minden érdeklődőt az iskolai nyílt napokra. Május 11-én, pénteken 8-tól  13 óráig  a leendő kilencedikes diákok betekintést nyerhetnek az iskolánkban zajló tevékenységekbe, tapasztalatokat cserélhetnek diáktanácsunk tagjaival, figyelemmel kísérhetik a dísztermünkben bemutatásra kerülő iskolafilmet.

Május 12-én, szombaton kerül megrendezésre az iskolánkban immár hagyománnyá vált könnyűzenei verseny, melyre szintén szeretettel várunk 11 és 17 óra között minden érdeklődőt a szatmárnémeti Szakszervezetek Művelődési Házába. A versenyre benevezett 30 jelentkezőnek ezúttal is egy könnyűzenei darabot kell választania és előadnia. A versenyzőket arra bíztattuk, hogy elsősorban magyar nyelvű dalokat válasszanak.

Kérjük az érdeklődőket, hogy részvételi szándékukat jelezzék a következő elérhetőségeink egyikén: secretarham@gmail.comfrigyszabi@yahoo.com